Про нас

Компанія ZV Development була заснована у 1989-му та називалася “Золоті ворота”.
Ми стояли у витоків котеджного будівництва в Україні й створили три котеджних містечка у Києві та передмісті.

Окрім будівництва котеджів, компанія знана низкою проєктів з будування автошляхів та аеропортів. Протягом різних періодів до складу корпорації «Золоті ворота» входило в декілька десятків підприємств, розташованих по всій території України.
Дорожнє будівництво
«Югозападдорстрой» (Вінниця),
«Будівельне управління №813» (Сімферополь),
«Севастопольбуд»,
«Севастопольжитлобуд» (Севастополь),
ДСУ 58 Ужгород,
ПМК 77 Мукачево.
Виробництво будівельних матеріалів
ВАТ АБ «Столичний» (Київ),

Іллінецький і Полянський кар’єри щебеневий кар'єр.

Автомагістралі
Київ – Одеса, Київ – Чоп, Київ – Ковель – Ягодин (на Люблін), Київ – Копті — Бачівськ, об'їзна Житомира та інші.
Аеропорти

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»;

Міжнародний аеропорт «Київ»;

Міжнародний аеропорт «Харків»;

Аеропорти Миколаєва та Чернігова та ін.

У 2006 році компанія була номінована на премію «За найвищі темпи розвитку компанії»
У 2016 році ми переглянули свою філософію, як забудовника, і з того часу називаємося Zміст Vсередині (ZV Development).
Сьогодні Zміст Vсередині — це компанія, що орієнтується на тих, хто цінує сутність, а не форму.
Ми надаємо перевагу розумному споживанню замість споживанню на показ та відповідально ставимось до оточення й світу.

Все це починається з того, що наша команда працює в орієнтованому на результат середовищі й слідує внутрішнім цінностям, використовуючи кращі практики та технології.

ZV Development є членом таких професійних організацій і асоціацій:

Компанія пишається своїми готовими продуктами

Наш інструмент для створення інновацій – це високотехнологічний конвеєрний завод з виробництва модульних житлових будинків у Броварах.
QDRO-terraced house
Розумні, функціональні будинко-квартири за 15 хвилин від центру Києва. Енергоефективні та сучасні, QDRO мають 250 метрів квадратних досконально продуманого мебльованого та декорованого простору на 3-х поверхах, а ще 5 соток подвір’я із ландшафтним дизайном, BBQ-зоною та навісом на 2 авто із зарядкою для електромобілю.

Тепловий насос, рекуперація, центральний пилосос, білизнопровід, автономна зелена стіна, меблі-трансформери. Система розумний дім, в якій можна керувати зі смартфона кліматом, освітленням та контролювати енергоспоживання. Будинко-квартири знаходяться на Столичному шосе, на березі річки Коник, навпроти Національного заказника Жуків острів у закритому котеджному містечку.
QDRO TDF
Будинко-квартири QDRO-terraced house та QDRO TDF – а саме tetra і domino, та будинок family створюють окремий квартал у КМ «Коник», який об’єднує в собі усі продукти компанії ZV Development. 

QDRO tetra – це три будинко-квартири спроєктовані за сучасними технологіями, з використанням екологічних матеріалів та з урахуванням філософії й досвіду будинко-квартир QDRO.

QDRO domino - дві пари будинко-квартир з дзеркальним плануванням і невеликою квадратурою. 2 зовнішніх і 2 внутрішніх domino з BBQ уособлюють у собі сучасне рішення житла для молодої родини. 

QDRO family - повноцінний окремий будинок для родини з власним дизайн-проєктом і унікальним стилем.
s o l a | capsule
Новий проєкт на межі девелопменту і життєтворчості – технологічна мобільна житлова капсула, створена в Україні – це штучний інтелект, автономність та 5-зірковий комфорт у будь-якому куточку світу. 

Капсула - це автономний житловий модуль, який є прототипом цілої серії будинків принципово нового типу. Розумна та екологічна, s o l a живиться енергією сонця і її можна встановити де завгодно. Інтелектуальна, автономна та комфортна, капсула має все для гедонізму: джакузі на даху, хамам надрукований на 3D-принтері, робоче місце, винний відсік, терасу та BBQ.
Завод Prefab
Ми віримо, що майбутнє девелопменту – це модульне Prefab будівництво, яке дозволить зробити нерухомість рухомою, доступною середньому класу, людям, які працюють в нашій компанії. А також, екологічною і незалежною від інфраструктури та дозвільної бюрократії.

Уявіть собі будинок, який зростатиме разом з вашою родиною – в будь-який момент можна додати модуль – необхідне приміщення, і це займе лічені дні. Дім, який не потребує капітального фундаменту і який можна перевезти за собою в будь-який куточок країни.

Це будинок принципово нового типу, і ми віримо що наш український продукт може і буде конкурентоспроможним на зовнішніх ринках. Задля реалізації нашого проєкту ми вже будуємо високотехнологічний конвеєрний завод з виробництва модульних Prefab будинків у Броварах.

Про нас говорять

Bіримо, що український продукт може і буде конкурентоспроможним на зовнішніх ринках.
Що разом зможемо гідно зробити більше для українського ринку нерухомості.

Нашi контакти

м. Київ,
Голосіївський район, вул. Золоті Джерела, 16
На території котеджного містечка “Коник”.

+ 38 (063) 37-58-492