Invite - Приєднатися ZV
Давай разом

створювати унікальний житловий простір, використовувати технологічні новації, придумувати нові вузли та круті споживацькі фічі.
Девелопмент повільно реагує на нововведення, але ми долупаємо цю скалу!

Slider

На чому ми стоїмо?

bycicle
Ми винаходимо велосипед у всьому.

Ми не зупиняємось на тому, чим прийнято користуватися. У технологіях, матеріалах, вузлах і фішках для споживачів. Навіщо вигадувати? Бо можна ж краще! Завжди.

game
Ми найбільші у світі задроти.

Якщо нам щось здається незручним, абсурдним, недоречним, непрогресивним — ми перероблюємо. Ми уважні до деталей, і деталей деталей, і деталей деталей деталей. Так, докопуємось до кожного ґвинтика, але ж не буває дрібниць у житлі.

hand_heart
Ми — як мама: знаємо, що краще.

Компетентність компанії ZV Development це 30 років у сфері проектування й будівництва, тому ми створюємо продукти, які точно на декілька кроків попереду найкращих сподівань та уявлень клієнта. Звісно, це ризик, що “костюмчик не сяде”. Але ми так заморочуємось і розплановуємо кожен міліметр, що клієнт точно відчує: мама знає, що тобі смачно.

house
Ми за розумну достатність і сутність, що визначає форму.

Ніколи не обміняємо здоровий глузд і функціональність на просто собі красу. Краса заради краси — це не до нас. Спочатку смисли, потім форма. Для нас розкіш у тому, щоб дім був продуманий, екологічний, функціональний і міг адаптуватися.

Наші основні цінності: бути чесними з собою і перед людьми, розвиватися, не боятися відповідальності, пробувати ще і ще та турбуватися про навколишнє.

Поділяєш їх?

Приєднуйся до нашої команди: поділимося досвідом, будемо втілювати, творити і разом рости. Офіс у Києві, робота цікавенна.

Вакансії
Дизайнер інтер’єру
Хочеш на іншу посаду? Надсилай резюме на [email protected] — будемо на зв’язку!

Приєднатися

Ми вам зателефонуємо