Сталий розвиток

ZV Development відноситься до категорії бізнесу, що сприяє сталому розвитку України.
Насамперед тому, що в основі нашого продукту закладений екологічний та енергоефективний підходи у будівництві. Це створює новий якісний рівень середовища проживання людини.
Екологічність
Екологічність – одна зі складових філософії компанії, що базується на нашому відповідальному ставленні до навколишнього середовища. 
ZV Development є вітчизняним виробником, що використовує максимальну кількість матеріалів українського походження у своїх продуктах – капсулі sola та будинко-квартирах QDRO [квадро]. Таким чином ми скорочуємо ланцюжок поставок та знижуємо свій вуглецевий слід.
Енергоефективність
наших продуктів дозволить в довгостроковій перспективі знизити споживання енергії та інших відновлювальних ресурсів Землі.
Енергоефективні технології, закладені у наші продукти, дозволяють мінімізувати використання природніх ресурсів, так як застосовують енергію землі для опалення та охолодження приміщення. Крім того, вони є фінансово економічним рішенням для жителів будинку.
ZV Development забезпечує автономність, економічне і раціональне використання ресурсів
Модульні продукти компанії ZV Development, зокрема капсула sola, обладнані тонкоплівними сонячними панелями, які забезпечують енергоефективність та автономність капсули, що сприятиме економічному використанню ресурсів. В перспективі усі модульні домівки компанії матимуть повну енергетичну автономність.

Модульне будівництво дозволяє досягти раціоналізації використання земельних ресурсів, оскільки є пересувною, мобільною нерухомістю, яка не потребує фундаменту. Таким чином, домівку можна перевозити за собою у будь-який куточок світу. Економія ресурсів (енергетичних, будівельних матеріалів, тощо) досягається завдяки тому, що модульний будинок може бути використаний повторно при зміні локації. Без необхідності побудови нової домівки.

Модульне будівництво, що відбувається не на відкритому майданчику, а в цеху, забезпечує покращення умов праці та контролю якості продукту за рахунок автоматизації процесів.

Крім того, швидкість встановлення модульного дому на майданчику (всього за лічені години) дозволить мінімізувати вплив на навколишнє середовище та комфорт жителів міста.

Нашi контакти

м. Київ,
Голосіївський район, вул. Золоті Джерела, 16
На території котеджного містечка “Коник”.

+ 38 (063) 37-58-492