+38 (044) 39-00-453

Instagram-профілі архітекторів: на кого варто підписатися

Що викладають в Instagram відомі архітектори? Ми перевірили, і рекомендуємо акаунти, які варто відстежувати.

 

В Instagram можна підписатися на офіційний акаунт бюро Foster + Partners або на оновлення особистого профілю Нормана Фостера.

Фостер вважається одним із творців стилю хай-тек в архітектурі. Багато людей впізнають лондонський хмарочос Мері Екс (у народі – «огірок»), який спроектував архітектор.

На сторінці Foster + Partners представники студії проводять навіть конкурси з призами.

Оновлення відстежують 44 тис. користувачів.

https://www.instagram.com/fosterandpartners/

Значно популярніший у соціальній мережі Норман Фостер. На нього підписалися вже 136 тис. користувачів. Майже на всіх фото – архітектор за роботою.

https://www.instagram.com/officialnormanfoster/

 

Ексцентричний архітектор Пітер Маріно (Peter Marino) відомий працею з Chanel, Louis Vuitton, BVLGARI та іншими відомими брендами. Його підписники першими дізнаються про відкриття fashion-бутіків, спроектованих Маріно. Також він викладає фото зі світських заходів і цікаві деталі дизайну.

Зараз на Пітера підписані 21 тис. акаунтів.

https://www.instagram.com/petermarinoarchitect/

 

Архітектурне бюро OMA засноване лауреатом Прітцкерівської премії Ремом Колхасом. В Instagram OMA викладають фото із поточних подій та фіксують проміжні стадії проектів. Цей акаунт буде корисним для майбутніх архітекторів.

За оновленнями профілю стежать 212 тис. підписників.

https://www.instagram.com/oma.eu/

 

Акаунт швейцарського архітектурного бюро Herzog&de Meuron сподобається не лише прихильникам архітектури, але й поціновувачам гарних зображень у стилі мінімалізм. Якісні фотографії, візуалізації, новини про наступні проекти – на Herzog&de Meuron підписані 314 тисяч людей.

https://www.instagram.com/herzogdemeuron/

 

Бразильський архітектор Марсіо Коган (студія MK27) в Instagram має 80 тисяч підписників. Марсіо викладає фото своїх креативних знахідок: фрагменти дизайну, предмети мистецтва, деталі архітектури, інтер’єрів. Його профіль наповнений гарними та іронічними зображеннями.

https://www.instagram.com/mkogan27/

 

Акаунт Девіда Адджайя має назву adjaye_visual_sketchbook. Фотографічні «замальовки» архітектора відрізняються бездоганною композицією. Девід Адджай викладає фото з подорожей, зображення природних ландшафтів, побуту й архітектури.

За Девідом стежать 114 тис. підписників.

https://www.instagram.com/adjaye_visual_sketchbook/

 

Офіційний акаунт студії Даніеля Лібескінда – це робочий щоденник архітектора. Наповнює Instagram відділ у зв’язках з громадськістю Studio Libeskind. Здебільшого тут розміщують фото із подій, незвичні ракурси архітектури Лібескінда, цікаві моменти робочого процесу.

Нові фотографії переглядають 148 тис. користувачів Instagram.

https://www.instagram.com/daniellibeskind/

 

В акаунті WOHA Architects ви можете подивитися, як створюється архітектура майбутнього: хмарочоси із вертикальними садами. Автори грандіозного проекту 2017 року – Oasia Hotel в Сінгапурі – викладають фото і відео з подій, презентацій, показують свої напрацювання і діляться секретами роботи.

І за цим спостерігають вже 36 тис. підписників.

https://www.instagram.com/woha_architects/

 

Навесні 2016 року світ втратив Заху Хадід – відомого ірано-британського архітектора. Втім, її бюро працює, і проекти Zaha Hadid Architects продовжують вигравати тендери у різних куточках планети.

В Instagram колеги Захи викладають фото збудованих шедеврів, візуалізації майбутніх будівель, дизайнерські речі. Також Zaha Hadid Architects документує етапи будівництва незвичайних будівель у стилі деконструктивізм.

Зараз у сторінки 396 тис. підписників.

https://www.instagram.com/zahahadidarchitects/

 

Японський архітектор Сігеру Бан (Shigeru Ban) використовує нетрадиційні матеріали у будівництві.

У акаунті можна спостерігати за спорудженням оригінальних конструкцій із дерева та бамбуку і дизайнерськими експериментами Сігеру Бана.

За рік архітектор зібрав 10-тисячну аудиторію в Instagram.

https://www.instagram.com/shigeruban/

 

Прихильникам скандинавського стилю радимо підписатися на оновлення Snøhetta. В Instagram архітектори розповідають про останні новини норвезької студії і супроводжують дописи фотографіями із фантастичними будівлями, що органічно вписуються у природні ландшафти.

Цей контент цікавить щонайменше 261 тис. користувачів.

Зазирнути за лаштунки робочого процесу можна тут: https://www.instagram.com/snohetta/

 

На офіційний акаунт французького архітектора Жана Нувеля варто підписатися, щоб знати, як змінюватимуться найбільші міста світу. Ateliers Jean Nouvel регулярно виграє тендери на створення величних будівель, і в Instagram розміщені фото проектів. Також тут викладають зображення вже збудованих споруд.

У сторінки 16 тис. підписників.

https://www.instagram.com/ateliersjeannouvel/

 

Італійський архітектор Ренцо Піано у 1981 році створив власне бюро, яке зараз має офіси у Генуї, Нью-Йорку та Парижі. Титулований італієць проектує хмарочоси, музеї, бізнес-центри, аеропорти.

Спостерігати за роботою Renzo Piano Building Workshop можна в Instagram, приєднавшись до 43-тисячної аудиторії підписників.

https://www.instagram.com/rpbw_architects/

 

Архітектор Джон Поусон (John Pawson) не ділиться з підписниками подробицями робочих проектів. Відомий британський мінімаліст в своєму Instagram справляє враження людини замкнутої. Його фотографії – лаконічні пейзажі і деталі архітектури.

У Поусона в Інстаграме 123 тисячі підписників.

https://www.instagram.com/johnpawson/

 

В акаунті MADarchitects можна спостерігати за офісним життям співробітників китайського архітектурного бюро. Також підписники першими побачать хмарочоси, які незабаром змінять вигляд мегаполісів у Китаї.

Новинами молодого пекінського бюро цікавляться 173 тис. людей.

https://www.instagram.com/madarchitects/

 

Інстаграм нідерландського архітектурного бюро MVRDV має вже 250 тис. підписників. Творча команда ділиться емоційними знімками насиченого життя офісів у Роттердамі, Парижі і Шанхаї.

В акаунті MVRDV ви дізнаєтесь про передові дослідження в архітектурі, дизайні та урбаністиці.

https://www.instagram.com/mvrdv/