+38 (044) 39-00-453

«Крісло-метелик» в QDRO-terraced house

На першому поверсі будинків QDRO-terraced house стоїть крісло з витонченим силуетом. Можливо, ви вже бачили цю модель.

«Крісло-метелик» з’являлось в інтер’єрах у кіно і на телебаченні, у приватних будинках і громадських місцях. Це меблі для відпочинку: зручні як гамак.

Ми обрали його тому, що воно вписується у концепцію функціонального і стильного будинку. У крісла ідеально спроектована конструкція рами і практичний чохол, який можна знімати і чистити.
BKF_Chair
«Крісло-метелик» називають також BKF chair. Перше крісло спроектували у 1938 році аргентинські архітектори Антоніо Боне, Хуан Курчан та Хорхе Феррарі Хардоу. До того трійця працювала в бюро Ле Корбюзьє у Парижі. BKF chair – не єдиний здобуток Боне, Курчана і Хардоу. Архітектори сформували «мозковий центр» групи Grupo Austral, що суттєво вплинула на вигляд міст Латинської Америки.

Крісло створене для будинку в Буенос-Айресі, це була модифікація переносних стільців Парагон і Тріполіна, які користувалися популярністю наприкінці 19-го та на початку 20-го століть.

У 1940-ому році «крісло-метелик» побачив на виставці Едгар Кауфман-мол., директор із дизайну Музею сучасного мистецтва у Нью-Йорку (MoMA). Він забрав одне з крісел для музейної колекції. Кауфман спрогнозував комерційний успіх цієї моделі і не помилився. Тільки у сорокових роках випустили понад 5 мільйонів екземплярів.

Існує декілька видів BKF chair. Воно буває складаним або стаціонарним, чохол виготовляють зі шкіри або тканини. У крісел, що стоять у QDRO-terraced house [квадро], чохол зроблений із цупкої тканини зі шкіряними елементами.

«Метелик» у будинках ZV Development символізує близькість до природи. Ви можете сидіти біля вікна у вітальні, милуючись київським небом і спостерігаючи зміну пір року у вашому садку.

DSC046565
exterior-butterfly-chair-qdro