+38 (044) 39-00-453

Ландшафтний дизайн у QDRO – terraced house

Озеленення QDROterraced house розробляли дизайнери студії V POLE DESIGN. Спеціалісти врахували не тільки актуальні тренди ландшафтного дизайну, але й архітектурні особливості проекту. Ландшафт органічно доповнює архітектуру та інтер’єр будинків.

 

Концепція

В основу ландшафтного дизайну покладено японську гру мікадо. Для цієї гри потрібен набір бамбукових паличок. Учасники розсипають палички, а потім витягають деталі із конструкції, намагаючись не зруйнувати її.

З висоти пташиного польоту здається, наче доріжки на QDRO – terraced house [квадро] розташовані хаотично. Насправді, дизайнери врахували, що люди не ходять під кутом 90 градусів, і спланували доріжки так, щоб власники будинку могли швидко дістатися до будь-якої частини подвір’я – ґанку, BBQ-зони, городу, паркомісця, шезлонгів.

На утворену «сітку» просторового переміщення накладалися групи рослин, які формували об’ємну картину. Green wall QDRO-terraced house

Рослини на ділянках

Для ландшафту дизайнери використовували українські рослини і привезені з німецького розсадника. Наприклад, у Німеччину V POLE DESIGN їздили за самшитами – кущами із гарно сформованою шароподібною кроною. Green wall QDRO-terraced house

Концепція всього проекту єдина, але у кожного домоволодіння – неповторний ландшафт.

У колористиці реалізовано два напрями. Перший – монохромний, побудований на контрасті білих суцвіть і зеленого або бордового листя. Другий напрям – градієнт бордового і рожевого.Landscape Design QDRO-terraced house

Landscape Design QDRO-terraced house Landscape Design QDRO-terraced house

На ділянках ростуть багаторічні рослини, злаки, кущі, дерева. Об’ємні картини допомагають візуально наситити компактну ділянку. Якщо від стін будинку до огорожі у невеликому подвір’ї викласти газон, то воно здаватиметься ще меншим. Але, якщо погляд зупинятиметься на барвистих квітах, ніжних злаках, ажурних гілках кущів та дерев – навіть маленький сад видаватиметься розкішним.

Landscape QDRO-terraced house

 Функціональний ландшафт

У садках QDRO – terraced house є городики. Ці ділянки «підняті» порівняно з іншими насадженнями таким чином, щоб за рослинами легше було доглядати. Тут влітку і восени дозрівають помідори, суниці, баклажани – особливе захоплення такий городик викликає у дітей. Також біля будинків висаджувалися дерева з їстівними плодами.

Landscape Design QDRO-terraced house

Біля кожного будинку росте ялинка, яку можна прикрасити до новорічних свят.

2

Окрім того, дизайнери розробили рекомендації щодо освітлення. Для саду воно має велике значення: світлові промені перетворюють вечірній садок на ефектну театральну сцену.

Landscape Design QDRO-terraced house

Дизайнери створили ландшафт, який виглядатиме однаково цікаво у різні пори року. Поступово рослини у саду виростатимуть, і це змінюватиме загальну картину природи.

 

Догляд за ландшафтом

Раз на тиждень необхідно стригти газон. Також він потребує підгодівлі добривами і аерації – ці професійні процедури краще доручити садівнику.

Кущі і дерева підстригають двічі або тричі на сезон.

Landscape QDRO-terraced houseLandscape QDRO-terraced house

Автоматична система зрошення на ділянках вже встановлена. Краплинні труби поливають дерева, кущі і композиції з багаторічників. Газони поливаються дощівниками.

Загалом, ландшафт біля будинків не потребує складного догляду.

Landscape Design QDRO-terraced house

Зелена стіна – продовження саду в інтер’єрі

Щоб створити зв’язок між зовнішнім і внутрішнім середовищем у QDRO – terraced house дизайнери створили зелену стіну на першому поверсі.

Зелень в інтер’єрі – не лише для краси. Рослини зволожують і очищають повітря, мають заспокійливий вплив на людину і задовольняють внутрішню потребу у спілкуванні з природою.DSC04662

Зелена стіна у будинках також створена дизайнерами V POLE DESIGN. Для рослинного «полотна» на першому поверсі вони використали тропічні рослини амазонських лісів.

На стіні встановлено систему поливу і освітлення. У вологому кліматі Амазонії день триває довше, і без додаткового світла рослини загинуть.

Green Wall Living Wall Interior QDRO 

Ми прагнули сформувати у QDROterraced house середовище, комфортне для людини. Унікальний ландшафт став однією з ключових ланок: краса природи надихатиме власників будинків у будь-яку пору року.

Landscape QDRO-terraced house