+38 (044) 39-00-453

Центральний або вмонтований пилосос

Компанія «Золоті Ворота» переконана, що центральний пилосос – це must have для людей, які цінують функціональні, ергономічні та енергоощадні речі, саме тому всі наші нові проекти ми розробляємо із центральним пилососом.

Як свідчить досвід, мало хто навіть здогадується, що то за одне. Але, як завжди, щось невідоме загалу буває дуже корисним – більшість опитаних людей (не претендуємо на статус соцопитування) вперше дізнались про цю систему прибирання саме з наших питань.

Що це за одне?

Це система видалення пилу, у якої центральний блок (двигун, контейнер для збору пилу) знаходиться за межами житлового приміщення, наприклад, у топковій або на балконі, якщо це квартира. А по всьому будинку встановлені пневматичні розетки (труби прокладені у стінах, з’єднуються у єдиний трубопровід), до яких ви під’єднуєте шланг і починаєте прибирання.

Переваги центрального пилососа:

– Очищене повітря із дрібними часточками пилу, алергенами та мікроорганізмами через систему фільтрів виводиться за межі будинку/квартири, не здіймаючи у повітря часточок пилу, який ще не було прибрано. До того ж, фільтри деяких пилососів оброблені сріблом, що додатково знезаражує повітря, їх можна прати в домашніх умовах засобами без хлору;

– Простота зберігання – ви зберігаєте лише шланг і насадки;

– Економія коштів – адже вбудовані пилососи мають значно вищий ККД, і ви заощаджуєте на електроенергії;

– Економія часу – ви не переносите важкий пилосос із кімнати в кімнату, не плутаєтесь в дротах, не перепідключаєте його в мережу у кожній кімнаті (правильно встановлена розетка допомагає прибрати весь поверх без перемикання шлангу). Також, що дуже важливо, пилосос можна не чистити від 6 до 12 місяців;

– Ви можете додатково встановити аксесуари. Наприклад, наш фаворит – пневмосовок – отвір у стіні, наприклад, кухні, який вмикається/вимикається стопою, до нього підмітається сміття, і, вуаля, воно вже у центральному пилозбірнику. Також є касетний шланг для встановлення у кухонному ящику для швидкого прибирання, адже це чи не найшвидше забруднювана кімната у домі, розтягуваний стаціонарний шланг для ванної кімнати і т. д. – всі ці речі полегшують життя найнеймовірнішим чином. Дрібниці, які займали величезну кількість часу та моральних потуг, втрачають свою важкість;

– Мінімізація шуму: найгучніша частина пилососу винесена за межі житлових приміщень і використовуються багатошарові полімерні трубки;

– Вписується у будь-який інтер’єр, адже розетки можна стилізувати по-різному і, загалом, в інтер’єрі вони не помітні;

– Центральний блок займає зовсім не багато місця, один із пилососів, який ми використовуємо у будинку Зальцбург у КМ «Альпійка» – DRAINVAC – в діаметрі 37 см, а в висоту – 90.

Єдине, про що варто потурбуватись – це правильне місце встановлення пилососу та розміщення труб під час ремонтних робіт, розташування пневматичних розеток та аксесуарів та місце виведення відпрацьованого повітря назовні. І надалі жити спокійно.

У нашому новому проекті ми встановлюємо пилососи DecoVac.

Подивіться на відео, зняте нашим партнером (www.vac.com.ua) про те, як круто користуватись всіма перевагами вбудованого пилососу.