+38 (044) 39-00-453

На радіо «Аристократи» виходить цикл передач «Зміст всередині» за підтримки QDRO-terraced house

30 Жовтня 2017

На радіо «Аристократи» виходить цикл передач «Зміст всередині» за підтримки QDRO-terraced house Починаючи з 26 жовтня, щочетверга о 15:00, в ефірі радіостанції «Аристократи» виходитиме цикл передач «Зміст всередині». Ведучий Данило Хомутовський говоритиме про архітектуру, функціональний дизайн, інновації у будівництві та спосіб життя у мегаполісі з представниками ZV Development.

Нам є чим ділитися з аудиторією. Ми побудували QDRO-terraced house [квадро] – проект, в якому втілено актуальні будівельні, архітектурні та дизайнерські тренди.

Тематика програм «Зміст всередині»:

«Сучасні тренди житлової архітектури» – про це у першій передачі розповідала Катерина Валицька, головний архітектор ZV Development. Подкаст.

«Раціональні метри. Що насправді означає функціональне житло, сучасні досягнення архітектури та інтер’єрного дизайну» – розкажуть Ірина Бондарець та Анна Кокшарова – дизайнери інтер’єру. Подкаст.

«Раціональні гроші – як заощаджувати, розробляючи проект будинку» – про це розповість засновник ZV Development Сергій СамусєвПодкаст.

«Будинок vs. квартира в контексті глобальних трендів» – інтерв’ю із CEO компанії ZV Development Оксаною Самусєвою. Подкаст.

Обираючи партнерів, ми надаємо перевагу тим, хто поділяє наші цінності. Радіо «Аристократи» – творчий колектив, який прагне створювати і осмислювати новий світогляд і lifestyle, спираючись на сучасні глобальні тенденції.

Отже, кожен четвер долучайтеся до аудиторії «Аристократів», і відкривайте цікаві речі, які впливають на сьогодення і майбутнє.

Якщо ви пропустили ефір, слухайте «Зміст всередині» у подкастах, які ми викладаємо на цій сторінці. Також інтерв’ю доступні на сайті радіостанції.