+38 (044) 39-00-453

Рятуємо від холодів і готуємося до весни. Невідкладна допомога саду від ZV Service

16 Січня 2018

Спасаем от холодов и готовимся к весне. Неотложная помощь саду от ZV ServiceУ дитинстві ми співали пісеньку про ялинку, що мерзне взимку, і «добрих людей», які віднесли її додому. Потім подорослішали і зрозуміли: рубати дерева погано, а природу треба захищати. Але чи почувається захищеним ваш сад?   

Кожна зима в Україні – екстремальна. Рослини проходять до 50 циклів розмерзання-замерзання. Як відсутність снігу, так і надмірні опади негативно впливають на сад.

Фахівці з озеленення ZV Service знають, що потрібно рослинам для гарної зимівлі. Необхідні процедури проводяться навіть у холодний сезон.

Дерева і кущі потрібно зігріти – озеленювачі проведуть правильне укутування, яке захищає від вимерзання.

Взимку добре видно зайві гілочки на кронах. Варто скористатися цим і провести обрізку плодових і декоративних дерев. Сухі плоди, стручки і листя обтяжують і виглядають неестетично – їх також прибираємо. Стрижка потрібна кущам. Скажімо, самшити без неї втратять привабливу форму.

Зрізають на зиму багаторічні рослини. Наприклад, прибирають злаки, які засохли і зламалися. Навесні вони швидко відростуть.

Пірамідальні туї, ялівці потребують особливої уваги. Вже перші сильні снігопади можуть зламати їх. Єдине вирішення проблеми: обв’язати рослини.

Від снігу страждають самшити. Ці зелені кулі не вдасться обв’язати, з них просто потрібно прибрати сніг. Снігові кучугури шкодять також газонному покриттю, тому на газоні їх теж прибираємо.

Сезонне внесення добрив підготує рослини до активного росту навесні. Не менш важлива обробка від грибкових інфекцій та шкідників.

У ці січневі дні встановилася суха погода – гарний час для роботи з рослинами. Не втрачайте можливість зробити подарунок вашому саду!

Телефонуйте зараз: +380 (67) 575-47-02