+38 (044) 39-00-453

Сервісна служба ZV Service взяла участь у профільному форумі

10 Жовтня 2017

28 вересня у Києві проходив форум «Територія сервісу: котеджні містечка, житлові комплекси — 2017». У події брали участь керівники 50 котеджних містечок з усієї України. zvservice
ZV Development на форумі представляли керівник сервісної служби ZV Service Максим Сиволобов і PR-менеджер Оксана Лихожон.

Компанія ZV Development – піонер котеджного будівництва в Україні. За останні 27 років роботи ми здобули чималий досвід у сервісному обслуговуванні наших містечок. У новому проекті QDRO-terraced house [квадро] ми успішно обслуговуємо нестандартні домоволодіння – інноваційні будинки з тепловими насосами, центральними пилососами, зеленою стіною, дизайнерським ландшафтним озелененням на ділянці.

Цілодобово і 7 днів на тиждень ZV Service надає комплексний пакет послуг. У нього входить надання послуг з монтажу, технічного обслуговування, ремонту, приладного контролю роботи систем та обладнання електропостачання, слабкострумних мереж та відеонагляду, водопостачання та водовідведення, механічного обладнання, теплопостачання, кондиціонування та вентиляції. У додаткові пакети входять догляд за озелененням, зовнішній клінінг, система поливу, послуги пральні. Усі послуги ZV Service можна замовити online.
ZV Service
ZV Service