+38 (044) 39-00-453

Створюємо настрій: ZV Service підготує ваш будинок до свят

7 Листопада 2017

Создаем настроение: ZV Service подготовит ваш дом к праздникамЛистопад – це передчуття зими і початок сезону мандаринів. У місті починають з’являтися прикрашені вітрини, і так хочеться, щоб новорічна краса оточувала тебе і вдома.

Сервісна служба ZV Service пропонує послуги по оздобленню будинків і прибудинкових ділянок до Нового Року і Різдва Христового.

До прикрашання домоволодінь ми долучаємо професійних дизайнерів, які підберуть ефектні та оригінальні прикраси, гірлянди для фасаду, саду, огорожі.

Кваліфіковані електрики якісно, безпечно та швидко змонтують і підключать ілюмінацію.

Якщо у вашому подвір’ї ростуть ялинки, туї, піхти та інші хвойні і вічнозелені рослини, озеленювачі допоможуть прикрасити і підв’язати їх. Ми порекомендуємо такий декор, який не нашкодить вашим рослинам.

Якщо вередлива київська зима буде безсніжною – наші фахівці перетворяться на чарівників, і організують чудовий настрій за будь-якої погоди. Безпечний штучний сніг на рослинах та газоні виглядає як справжній. Хоча сніговика з нього не зліпиш, втім атмосферна фотосесія на подвір’ї будинку вийде на 5+.

Служба ZV Service готова втілювати ваші побажання. Олені на ганку, Святий Миколай на фасаді, ковзанка у подвір’ї – ваші свята запам’ятаються надовго!

Чекаємо ваших замовлень вже зараз: +380673730379

[email protected]