+38 (044) 39-00-453

Винні шафи

22 Лютого 2017

Далі будемо говорити про вино та винні шафи.

З тим обсягом інформації, який атакує нас щоденно, здається, що ти нічого про світ не знаєш – почуваєш себе п’ятилітньою дитиною із здивовано виряченими очима. Доводиться ставати експертом чи не у всьому, що раніше здавалось простим.

Як бувало раніше, мали собі невеликий вибір вітчизняного вина і горя не знали. Ну, інколи десь там траплялись імпортові пляшки, і вони апріорі вважались смачними. І стояли собі спокійно чи то в шафі, чи то у холодильнику.

Тепер, коли дорослі люди, які смакують вина, вже більш-менш знайшли свої улюблені сорти, варто почати розбиратись із їхнім зберіганням, бо, як виявляється, це не просто поставив, захотів-розкоркував – це ціла система!

Вино, як виявилось, достатньо примхливий напій.

1. Для різних сортів потрібна різна температура зберігання: від 10 до 18 градусів
2. Абсолютна вологість повітря має складати 75%, менше – корок пересихає, більше – може завестись пліснява
3. Кисень – ворог вина, саме тому варто зберігати свій напій у горизонтальному положенні, аби корок не пересихав і не пропускав повітря
4. Світло – ще один ворог
5. І вібрація
6. Сторонні запахи – теж погано, вони ще й достатньо швидко можуть проникнути у вино

І рішенням всіх цих проблем – є винна шафа, яка регулює температуру, вологість, містить фільтри для очищення повітря, не має вібрації, не пропускає світло, зате є дуже стильним і зручним доповненням інтер’єру. Цей побутовий пристрій споживає мінімальну кількість електроенергії.

Наш будинок «Зальцбург» повністю мебльовано, задекоровано, та він містить всю необхідну побутову техніку. Ми вважаємо, що винна шафа – це must have. Хто не хоче випити келих улюбленого біля каміну або в саду?

У нас встановлена така модель: Frosty EA320-BK

А для того, щоб здобути свій будинок попід горою на березі джерельного озера із прекрасним ландшафтним дизайном, у 8 км від Києва, у якому буде винна шафа та камін – зателефонуйте нам.

01-50005