+38 (044) 39-00-453

Журналісти The Village завітали у гості до ресторатора Дмитра Борисова у QDRO-terraced house

26 Лютого 2018

Новий дім Дмитра і Олени Борисових став зіркою рубрики «Квартира тижня» видання The Village. Сім’я відомого українського ресторатора нещодавно оселилася у QDRO-terraced house.

Для багатодітної сім’ї це не перший досвід проживання у будинку. Дмитро розповів, що із попереднього будинку вони вже «виросли». Також Борисови відзначили, що велика присадибна ділянка – не завжди краще, адже доглядати за нею непросто. Розміри QDRO-terraced house наразі оптимально підійшли родині з трьома дітьми.

POQ8Zcc9Jt7euI6Dz-8EhQ-wide

Для автомобіля Дмитра Tesla Model X встановлено зарядку. «Коли тільки переїхали і знайомилися тут із сусідами, я зрозумів, що тут живе більшість прихильників електрокарів Києва», – зізнався Борисов у інтерв’ю.

_qH8CGHY3uPWm6Nknln6CA-wide

Нагадаємо, біля кожного QDRO підведені комунікації для встановлення зарядки.

Схвально оцінили власники розташування будинку у котеджному містечку «Коник»: «Нам здається, що це ідеальне місце у межах міста. Це ще Київ, ще не заміська зона. Діти у нас ходять у навчальні заклади на Оболоні та у Французькому кварталі. В обидва боки дорога займає не більше як 20 хвилин».

Вирішальним фактором вибору для родини став також стиль інтер’єру «без надмірності» і технологічні переваги QDRO-terraced house – тепловий насос і центральний пилосос.

Для журналістів Дмитро і Олена провели екскурсію кімнатами. Радо відмітимо, як ожив інтер’єр із появою великої родини: нові рослини, декор – тепер будинок має харизму нових мешканців.

Дитяча з ліжком на антресолях дісталася дочці Борисових Каті. Хоча, за словами батьків, цю кімнату хотіли отримати всі.

З повною версією статті ви можете ознайомитися на сайті The Village.

Чудові фото для матеріалу зробила Юлія Вебер.

Журналісти The Village завітали у гості до ресторатора Дмитра Борисова у QDRO-terraced house