+38 (044) 39-00-453

Золоті ворота vs ZV

2 Червня 2017

фб
Друзі, колеги,
Радіємо оновленому вектору нашого розвитку та омолодженню бренду:
Від сьогодні Золоті Ворота стають ZV.
Zміст Vсередині.
Розкіш мати свій будинок стає доступною.

Стоячи на порозі великих змін, ми беремо зі своєї історії найкраще – 27 років досвіду через помилки та досягнення, бажання розвиватись та навчатись,
та залишаємось вірними своїм цінностям та призначенню: створювати середовище, що змінить життя людей на краще.

Сьогодення принесло компанії Золоті Ворота оновлену візію та процес створення нового проривного продукту.

Синергія глобальних трендів, новітніх технологій, готовність та здатність здійснити бажання кожного, хто мріє жити у власному будинку, дозволило нам повернутись у бік нового клієнта: того, який цінує сутність, а не форму; того, який надає перевагу розумному споживанню, а не розкоші; того, який відповідально ставиться до себе, свого оточення, та світу.

Ми прагнемо створювати для українців той новий ресурсоефективний, технологічний, функціональний та стильний життєвий простір, який стане доступним кожному. Він дозволить звільнитись від страху власного будинку, від тягаря побуту, та допоможе сконцентруватись на головному: на тій силі, що живе всередині кожного з нас, і зветься мрією.

Наша нова айдентика у своїй простоті та лаконічності уособлює нелегку, але надзвичайно вдячну інтелектуальну працю однодумців, які стали цеглинами в будівництві нового українського майбутнього.

Наш шрифт – це чіткі лінії : функціоналізм та професіоналізм Баухаузу.

Наш паттерн – сукупність блоків із заключеними буквами Z та V- це Zміст та власний lifestyle, який кожен член нашої команди вкладає у все, що творить.

Наш лого – це викуваний часом досвід, світлий та сфокусований погляд в майбутнє та наповнене можливостями «зараз».

page_1