+38 (044) 39-00-453

Про Компанію

24 Липня 2015

Компанія «ZV Development» на ринку України з 1989 року. Ми будуємо котеджі з 1993 року. В Україні ми були першими, хто став до цієї нелегкої, але неймовірно приємної праці. Зараз у нашому портфелі 3 котеджних містечка, які ми дуже любимо. Але ми йдемо далі і відкриваємо нові горизонти. Зараз для нас пріоритетним є використання новаторських енергоефективних технологій, які допоможуть нашим жителям йти в ступінь із часом і відчувати себе по-справжньому вдома.

Бачення. Ми вважаємо, що маємо створювати не просто “житло” для своїх покупців, ми зобов’язані створювати “дім”, місце, яке відображає особистість свого власника. Ми щиро віримо в те, що середовище проживання визначає не лише якість життя, але й свідомість людини, її характер. Всі співробітники компанії “ZV Development” мріють формувати новий вектор у розвитку цілого покоління через створення нових комфортних умов проживання.

Місія. Постійно вчитись та розвиватись на кожному етапі свого існування. Разом зі своїми клієнтами та друзями відкривати нові горизонти домобудування та покращення якості життя. Для нас неймовірно важливо стрибати вище голови і радіти тому, що ми змогли змінити чиєсь життя на краще.

Віхи історії:
1989 – зареєстрована Асоціація кооперативів “Золоті Ворота”. Починаючи свій шлях, ми займались виробництвом сувенірної продукції, орієнтованої на експорт, а також науково-дослідною та пуско-наладною діяльністю.
1993 – асоціація перейменована у ЗАТ “Золоті Ворота”. У цьому ж році розпочата реалізація перших в Україні проектів у сфері заміської нерухомості. Почалося будівництво нашого першого котеджного містечка “Золоті Ворота” у Козині. Це – наймасштабніший та перший проект котеджної забудови Київської області.
1997 – розпочалося будівництво котеджного містечка “Альпійка”.
1998 – розпочалося будівництво котеджного містечка “Коник”.
2005 – створена корпорація “Золоті Ворота”
2006 – вихід із корпорації.
2017 – старт продажів енергоощадного проекту QDRO – terraced house. Ребрендінг, зміна назви на ZV Development.

Будуємо “дім”, а не “житло”!

У кожному з наших містечок особлива увага приділена інфраструктурі. Для нас важливо, щоб людина відчувала себе добре не лише на території свого будинку, але й за його межами, тому ми дуже ретельно стежимо за станом містечок. Для нас принциповими є продумане озеленення, облаштовані зони відпочинку та прогулянок з дитячими майданчиками, BBQ, набережними і т.д. На території містечок закінчена інженерно-транспортна зона, централізоване енергопостачання, газопостачання, міська каналізаційна система, водопостачання, артезіанські свердловини, високошдкісний інтернет, цифрове кабельне телебачення, телефон.

У містечках працюють охоронні та сервісні служби з 20-літнім досвідом, які з любов’ю та знанням своєї справи підходять до того, щоб ви почували себе затишно та безпечно.

За ці роки ми збудували 3 повноцінних котеджних містечка, чим дуже пишаємось. Ми продовжуємо піклуватись про них та покращувати.

Тільки в КМ “Альпійка” і “Коник” ми забезпечили 105 родин місцем, які вони іменують тепер домом.

На сьогоднішній день ще 6 будинків очікують своїх щасливих власників.

А нові, вже запущені проекти, дозволять ще багатьом людям відчути радість свого заміського будинку у межах міста.

    Наші цінності:
  1. Для нас неймовірно важливо підтримувати зв’язок із нашими клієнтами для покращення якості нашої роботи та продуктів.
  2. Застосовувати нові технології, шукати нові рішення, задавати тренди.
  3. Дбайливо і з повагою ставитись до всього, що нас оточує